Działka rolno-budowlana Kamieniec
Kamieniec, zachodniopomorskie
- 199 000 zł
- 3 006 m²
- 66,20 zł/m²
Karolina Łukasze...
Skontaktuj się
Działka rolno-budowlana Kamieniec
Kamieniec, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
16 kwietnia 2026
Działka rolno-budowlana Kamieniec
Zaktualizowane: 16 kwietnia 2026
199 000 zł 3 006 m² 66,20 zł/m²
prostokątMedia:
woda, odprowadzanie ściekówSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 199 000 zł (66,20 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlano-rolna, 3 006 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą nieutwardzoną
- Media: studnia, szambo (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: OSTOJA NIERUCHOMOŚCI ROLAND KACZMAREK, zaktualizowane: 16.04.2026
- numer ogłoszenia: OST20530
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Kamieniec, Kołbaskowo, policki, zachodniopomorskie
Opis nieruchomości
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w pięknej, zielonej i spokojnej okolicy nieopodal lasu w Kamieńcu gm. Kołbaskowo.
Działka o powierzchni 3006 m2, niezagospodarowana, płaska o regularnym kształcie prostokąta. Droga dojazdowa nieutwardzona.
Media:
- prąd w trakcie przyłączenia
- woda studnia
- rodzaj kanalizacji szambo
Warunki zabudowy pod zabudowę jednorodzinną są w trakcie uzyskania. (...)
507 233...
507 233 675